Η κλήρωση της Superleague

Χωρίς κάποιο ντέρμπι λόγω των ειδικών κλειδαρίθμων η πρώτη αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος που πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι. Την 6η αγωνιστική ο πρωταθλητής Παναθηναϊκός παίζει με τον ΠΑΟΚ την 7η με την ΑΕΚ και την αμέσως επόμενη αγωνιστική αντιμετωπίζει τον Ολυμπιακό...

 

1η Αγωνιστική
Καβάλα - Άρης
Λάρισα - Ατρόμητος
Παναθηναϊκός - Scoda Ξάνθη
Ηρακλής - Ολυμπιακός
Πανιώνιος - Ολυμπιακός Βόλου
Κέρκυρα - Α.Ε.Κ
Εργοτέλης - Αστ. Τρίπολης
Π.Α.Ο.Κ - Πανσερραϊκός
 
2η Αγωνιστική
Λάρισα - Καβάλα
Άρης - Παναθηναϊκός
Ατρόμητος - Ηρακλής
Scoda Ξάνθη - Πανιώνιος
Ολυμπιακός - Κέρκυρα
Ολυμπιακός Βόλου - Εργοτέλης
Α.Ε.Κ - Πανσερραϊκός
Αστ. Τρίπολης - Π.Α.Ο.Κ
 
3η Αγωνιστική
Καβάλα - Παναθηναϊκός
Ηρακλής - Λάρισα
Πανιώνιος - Άρης
Κέρκυρα - Ατρόμητος
Εργοτέλης - Scoda Ξάνθη
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός
Π.Α.Ο.Κ - Ολυμπιακός Βόλου
Α.Ε.Κ - Αστ. Τρίπολης
 
4η Αγωνιστική
Ηρακλής - Καβάλα
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος
Λάρισα - Κέρκυρα
Άρης - Εργοτέλης
Ατρόμητος - Πανσερραϊκός
Scoda Ξάνθη - Π.Α.Ο.Κ
Ολυμπιακός - Αστ. Τρίπολης
Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ε.Κ
 
5η Αγωνιστική
Καβάλα - Πανιώνιος
Κέρκυρα - Ηρακλής
Εργοτέλης - Παναθηναϊκός
Πανσερραϊκός - Λάρισα
Π.Α.Ο.Κ - Άρης
Αστ. Τρίπολης - Ατρόμητος
Α.Ε.Κ - Scoda Ξάνθη
Ολυμπιακός - Ολυμπιακός Βόλου
 
6η Αγωνιστική
Κέρκυρα - Καβάλα
Πανιώνιος - Εργοτέλης
Ηρακλής - Πανσερραϊκός
Παναθηναϊκός - Π.Α.Ο.Κ
Λάρισα - Αστ. Τρίπολης
Άρης - Α.Ε.Κ
Ατρόμητος - Ολυμπιακός Βόλου
Scoda Ξάνθη - Ολυμπιακός
 
7η Αγωνιστική
Καβάλα - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Κέρκυρα
Π.Α.Ο.Κ - Πανιώνιος
Αστ. Τρίπολης - Ηρακλής
Α.Ε.Κ - Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Λάρισα
Ολυμπιακός - Άρης
Ατρόμητος - Scoda Ξάνθη
 
8η Αγωνιστική
Πανσερραϊκός - Καβάλα
Εργοτέλης - Π.Α.Ο.Κ
Κέρκυρα - Αστ. Τρίπολης
Πανιώνιος - Α.Ε.Κ
Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός
Λάρισα - Scoda Ξάνθη
Άρης - Ατρόμητος
 
9η Αγωνιστική
Καβάλα - Π.Α.Ο.Κ
Αστ. Τρίπολης - Πανσερραϊκός
Α.Ε.Κ - Εργοτέλης
Ολυμπιακός Βόλου - Κέρκυρα
Ολυμπιακός - Πανιώνιος
Scoda Ξάνθη - Ηρακλής
Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Άρης - Λάρισα
 
10η Αγωνιστική
Αστ. Τρίπολης - Καβάλα
Π.Α.Ο.Κ - Α.Ε.Κ
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Εργοτέλης - Ολυμπιακός
Κέρκυρα - Scoda Ξάνθη
Πανιώνιος - Ατρόμητος
Ηρακλής - Άρης
Παναθηναϊκός - Λάρισα
 
11η Αγωνιστική
Καβάλα - Α.Ε.Κ
Ολυμπιακός Βόλου - Αστ. Τρίπολης
Ολυμπιακός - Π.Α.Ο.Κ
Scoda Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Ατρόμητος - Εργοτέλης
Άρης - Κέρκυρα
Λάρισα - Πανιώνιος
Παναθηναϊκός - Ηρακλής
 
12η Αγωνιστική
Ολυμπιακός Βόλου - Καβάλα
Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός
Αστ. Τρίπολης - Scoda Ξάνθη
Π.Α.Ο.Κ - Ατρόμητος
Πανσερραϊκός - Άρης
Εργοτέλης - Λάρισα
Κέρκυρα - Παναθηναϊκός
Πανιώνιος - Ηρακλής
 
13η Αγωνιστική
Καβάλα - Ολυμπιακός
Scoda Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου
Ατρόμητος - Α.Ε.Κ
Άρης - Αστ. Τρίπολης
Λάρισα - Π.Α.Ο.Κ
Παναθηναϊκός - Πανσερραϊκός
Ηρακλής - Εργοτέλης
Πανιώνιος - Κέρκυρα
 
14η Αγωνιστική
Scoda Ξάνθη - Καβάλα
Ολυμπιακός - Ατρόμητος
Ολυμπιακός Βόλου - Άρης
Α.Ε.Κ - Λάρισα
Αστ. Τρίπολης - Παναθηναϊκός
Π.Α.Ο.Κ - Ηρακλής
Πανσερραϊκός - Πανιώνιος
Εργοτέλης - Κέρκυρα
 
15η Αγωνιστική
Καβάλα - Ατρόμητος
Άρης - Scoda Ξάνθη
Λάρισα - Ολυμπιακός
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός Βόλου
Ηρακλής - Α.Ε.Κ
Πανιώνιος - Αστ. Τρίπολης
Κέρκυρα - Π.Α.Ο.Κ
Εργοτέλης - Πανσερραϊκός
 
16η Αγωνιστική
Άρης - Καβάλα
Ατρόμητος - Λάρισα
Scoda Ξάνθη - Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Πανιώνιος
Α.Ε.Κ - Κέρκυρα
Αστ. Τρίπολης - Εργοτέλης
Πανσερραϊκός - Π.Α.Ο.Κ
 
17η Αγωνιστική
Καβάλα - Λάρισα
Παναθηναϊκός - Άρης
Ηρακλής - Ατρόμητος
Πανιώνιος - Scoda Ξάνθη
Κέρκυρα - Ολυμπιακός
Εργοτέλης - Ολυμπιακός Βόλου
Πανσερραϊκός - Α.Ε.Κ
Π.Α.Ο.Κ - Αστ. Τρίπολης
 
18η Αγωνιστική
Παναθηναϊκός - Καβάλα
Λάρισα - Ηρακλής
Άρης - Πανιώνιος
Ατρόμητος - Κέρκυρα
Scoda Ξάνθη - Εργοτέλης
Ολυμπιακός - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός Βόλου - Π.Α.Ο.Κ
Αστ. Τρίπολης - Α.Ε.Κ
 
19η Αγωνιστική
Καβάλα - Ηρακλής
Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
Κέρκυρα - Λάρισα
Εργοτέλης - Άρης
Πανσερραϊκός - Ατρόμητος
Π.Α.Ο.Κ - Scoda Ξάνθη
Αστ. Τρίπολης - Ολυμπιακός
Α.Ε.Κ - Ολυμπιακός Βόλου
 
20η Αγωνιστική
Πανιώνιος - Καβάλα
Ηρακλής - Κέρκυρα
Παναθηναϊκός - Εργοτέλης
Λάρισα - Πανσερραϊκός
Άρης - Π.Α.Ο.Κ
Ατρόμητος - Αστ. Τρίπολης
Scoda Ξάνθη - Α.Ε.Κ
Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός
 
21η Αγωνιστική
Καβάλα - Κέρκυρα
Εργοτέλης - Πανιώνιος
Πανσερραϊκός - Ηρακλής
Π.Α.Ο.Κ - Παναθηναϊκός
Αστ. Τρίπολης - Λάρισα
Α.Ε.Κ - Άρης
Ολυμπιακός Βόλου - Ατρόμητος
Ολυμπιακός - Scoda Ξάνθη
 
22η Αγωνιστική
Εργοτέλης - Καβάλα
Κέρκυρα - Πανσερραϊκός
Πανιώνιος - Π.Α.Ο.Κ
Ηρακλής - Αστ. Τρίπολης
Παναθηναϊκός - Α.Ε.Κ
Λάρισα - Ολυμπιακός Βόλου
Άρης - Ολυμπιακός
Scoda Ξάνθη - Ατρόμητος
 
23η Αγωνιστική
Καβάλα - Πανσερραϊκός
Π.Α.Ο.Κ - Εργοτέλης
Αστ. Τρίπολης - Κέρκυρα
Α.Ε.Κ - Πανιώνιος
Ολυμπιακός Βόλου - Ηρακλής
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Scoda Ξάνθη - Λάρισα
Ατρόμητος - Άρης
 
24η Αγωνιστική
Π.Α.Ο.Κ - Καβάλα
Πανσερραϊκός - Αστ. Τρίπολης
Εργοτέλης - Α.Ε.Κ
Κέρκυρα - Ολυμπιακός Βόλου
Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Ηρακλής - Scoda Ξάνθη
Παναθηναϊκός - Ατρόμητος
Λάρισα - Άρης
 
25η Αγωνιστική
Καβάλα - Αστ. Τρίπολης
Α.Ε.Κ - Π.Α.Ο.Κ
Ολυμπιακός Βόλου - Πανσερραϊκός
Ολυμπιακός - Εργοτέλης
Scoda Ξάνθη - Κέρκυρα
Ατρόμητος - Πανιώνιος
Άρης - Ηρακλής
Λάρισα - Παναθηναϊκός
 
26η Αγωνιστική
Α.Ε.Κ - Καβάλα
Αστ. Τρίπολης - Ολυμπιακός Βόλου
Π.Α.Ο.Κ - Ολυμπιακός
Πανσερραϊκός - Scoda Ξάνθη
Εργοτέλης - Ατρόμητος Κέρκυρα - Άρης
Πανιώνιος - Λάρισα
Ηρακλής - Παναθηναϊκός
 
27η Αγωνιστική
Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου
Ολυμπιακός - Α.Ε.Κ
Scoda Ξάνθη - Αστ. Τρίπολης
Ατρόμητος - Π.Α.Ο.Κ
Άρης - Πανσερραϊκός
Λάρισα - Εργοτέλης
Παναθηναϊκός - Κέρκυρα
Ηρακλής - Πανιώνιος
 
28η Αγωνιστική
Ολυμπιακός - Καβάλα
Ολυμπιακός Βόλου - Scoda Ξάνθη
Α.Ε.Κ - Ατρόμητος
Αστ. Τρίπολης - Άρης
Π.Α.Ο.Κ - Λάρισα
Πανσερραϊκός - Παναθηναϊκός
Εργοτέλης - Ηρακλής
Κέρκυρα - Πανιώνιος
 
29η Αγωνιστική
Καβάλα - Scoda Ξάνθη
Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Άρης - Ολυμπιακός Βόλου
Λάρισα - Α.Ε.Κ
Παναθηναϊκός - Αστ. Τρίπολης
Ηρακλής - Π.Α.Ο.Κ
Πανιώνιος - Πανσερραϊκός
Κέρκυρα - Εργοτέλης
 
30η Αγωνιστική
Ατρόμητος - Καβάλα
Scoda Ξάνθη - Άρης
Ολυμπιακός - Λάρισα
Ολυμπιακός Βόλου - Παναθηναϊκός
Α.Ε.Κ - Ηρακλής
Αστ. Τρίπολης - Πανιώνιος
Π.Α.Ο.Κ - Κέρκυρα
Πανσερραϊκός - Εργοτέλης

 

Share |