"Γκέλαραν" Γερμανία και Βραζιλία, νίκη για τη Σερβία!

Η Βραζιλία δεν είχε ρυθμό, φαντασία και στην πρεμιέρα με την Ελβετία προβλημάτισε μένοντας στο 1-1! Στα υπόλοιπα ματς της ημέρας η Γερμανία ηττήθηκε από το Μεξικό και η Σερβία επικράτησε της Κόστα Ρίκα.

Δείτε αναλυτικά όλο τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες:

14/6 18:00 Ρωσία 5 0 Σ. Αραβία
15/6 15:00 Αίγυπτος 0 1 Ουρουγουάη
15/6 18:00 Μαρόκο 0 1 Ιράν
15/6 21:00 Πορτογαλία 3 3 Ισπανία
16/6 13:00 Γαλλία 2 1 Αυστραλία
16/6 16:00 Αργεντινή 1 1 Ισλανδία
16/6 19:00 Περού 0 1 Δανία
16/6 22:00 Κροατία 2 0 Νιγηρία
17/6 15:00 Κόστα Ρίκα 0 1 Σερβία
17/6 18:00 Γερμανία 0 1 Μεξικό
17/6 21:00 Βραζιλία 1 1 Ελβετία
18/6 15:00 Σουηδία     Κορέα
18/6 18:00 Βέλγιο     Παναμάς
18/6 21:00 Τυνησία     Αγγλία
19/6 15:00 Κολομβία     Ιαπωνία
19/6 18:00 Πολωνία     Σενεγάλη
19/6 21:00 Ρωσία     Αίγυπτος
20/6 15:00 Πορτογαλία     Μαρόκο
20/6 18:00 Ουρουγουάη     Σ. Αραβία
20/6 21:00 Ιράν     Ισπανία
21/6 15:00 Δανία     Αυστραλία
21/6 18:00 Γαλλία     Περού
21/6 21:00 Αργεντινή     Κροατία
22/6 15:00 Βραζιλία     Κόστα Ρίκα
22/6 18:00 Νιγηρία     Ισλανδία
22/6 21:00 Σερβία     Ελβετία
23/6 15:00 Βέλγιο     Τυνησία
23/6 18:00 Κορέα     Μεξικό
23/6 21:00 Γερμανία     Σουηδία
24/6 15:00 Αγγλία     Παναμάς
24/6 18:00 Ιαπωνία     Σενεγάλη
24/6 21:00 Πολωνία     Κολομβία
25/6 17:00 Ουρουγουάη     Ρωσία
25/6 17:00 Σ. Αραβία     Αίγυπτος
25/6 21:00 Ισπανία     Μαρόκο
25/6 21:00 Ιράν     Πορτογαλία
26/6 17:00 Αυστραλία     Περού
26/6 17:00 Δανία     Γαλλία
26/6 21:00 Νιγηρία     Αργεντινή
26/6 21:00 Ισλανδία     Κροατία
27/6 17:00 Κορέα     Γερμανία
27/6 17:00 Μεξικό     Σουηδία
27/6 21:00 Σερβία     Βραζιλία
27/6 21:00 Ελβετία     Κόστα Ρίκα
28/6 17:00 Ιαπωνία     Πολωνία
28/6 17:00 Σενεγάλη     Κολομβία
28/6 21:00 Παναμάς     Τυνησία
28/6 21:00 Αγγλία     Βέλγιο

1ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Ρωσία 1 0 0 5-0 3
Ουρουγουάη 1 0 0 1-0 3
Αίγυπτος 0 0 1 0-1 0
Σ. Αραβία 0 0 1 0-5 0

2ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Ιράν 1 0 0 1-0 3
Ισπανία 0 1 0 3-3 1
Πορτογαλία 0 1 0 3-3 1
Μαρόκο 0 0 1 0-1 0

3ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Γαλλία 1 0 0 2-1 3
Δανία 1 0 0 1-0 3
Περού 0 0 1 0-1 0
Αυστραλία 0 0 1 1-2 0

4ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Κροατία 1 0 0 2-0 3
Αργεντινή 0 1 0 1-1 1
Ισλανδία 0 1 0 1-1 1
Νιγηρία 0 0 1 0-2 0

5ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Σερβία 1 0 0 1-0 3
Βραζιλία 0 1 0 1-1 1
Ελβετία 0 1 0 1-1 1
Κόστα Ρίκα 0 0 1 0-1 0

6ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Μεξικό 1 0 0 1-0 3
Γερμανία 0 0 1 0-1 0
Σουηδία          
Κορέα          

7ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Βέλγιο          
Παναμάς          
Τυνησία          
Αγγλία          

8ος Όμιλος Ν Ι Η
Τ Β
Πολωνία          
Σενεγάλη          
Κολομβία          
Ιαπωνία          

Φάση των 16

30/6 17:00        
30/6 21:00        
01/7 17:00        
01/7 21:00  
     
02/7 17:00        
02/7 21:00        
03/7 17:00        
03/7 21:00        

Φάση των 8

06/7 17:00        
06/7 21:00        
07/7 17:00        
07/7 21:00        

Ημιτελικοί

10/7 21:00        
11/7 21:00        

Μικρός Τελικός

14/7 17:00        

Τελικός

15/7 18:00        

 

Share |